Пройшов перший організаційний вебінар по реалізації проекту "Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу "Електронні консультації з громадськістю"

Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності рада повідомити, що для переможців проекту

“Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу Електронні консультації з громадськістю”

було проведено перший організаційний вебінар

Під час вебінару учасники отримали загальну інформацією про Агенцію, дізналися про вже реалізовані Агенцією проекти, і звичайно ж ознайомились з метою і завданням проекту

“Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу Електронні консуьтації з громадськістю”
 У презентації ми детально розглянули календарний план реалізації проекту, його нормативно-правову       підставу та головні аспекти Положення про консультації з громадськістю.

 Особливу увагу було приділено необхідним заходам для впровадження проекту в життя кожної громади учасника

image3

Уже сьогодні кількість фахівців, які ознайомились з представленим нами новітнім інформаційно-   комунікаційним інструментом, зросла і це є важливим кроком для продовження впевненого руху суспільства  у   напрямку доброго урядування. 

   Впровадження веб-сервісу “Електронні консультації з громадськістю”
дає можливість кожному українцю бути частиною позитивних змін, що відбуваються в державі, відчути важливість власної думки і голосу,
а також завжди мати можливість напряму звертатися до органів влади
та налаштовувати комунікацію з приводу нагальних питань громади.  

Оголошення переможців першого етапу проекту "Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу Електронні консультації з громадськістю"

13 березня успішно завершився конкурсний відбір учасників першого етапу проекту
“БЕЗКОШТОВНЕ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ВЕБ-СЕРВІСУ ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

та було оголошено переможців.

Хочемо привітати учасників з перемогою та побажати їм ефективної реалізації проекту!

Нагадуємо, що проект  “БЕЗКОШТОВНЕ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ВЕБ-СЕРВІСУ ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ” націлений на полегшення комунікації громадян з органами влади, залучення громад до участі у вирішенні питань державного і суспільного життя, забезпечення прозорості діяльності керівництва місцевої влади.

ВЕБ-СЕРВІС ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ — це один із новітніх  інструментів налагодження продуктивного діалогу між членами сучасного українського суспільства.

Участь у проекті БЕЗКОШТОВНА та фінансується Агенцією інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності.

Якщо у Вас виникли питання щодо проекту,  то просимо звертатися за телефоном до наших технічних фахівців: +380661545542 або надсилати листи за електронною адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Старт веб-сервісу Поіменне голосування депутатів Тетіївської ОТГ

Серія успішних запусків “розумних” веб-сервісів у межах проекту “Смарт Громада - Створюємо разом” продовжується.

Сьогодні розкажемо устами Тетіївська міська рада про старт Поіменного голосування для їхньої громади http://pg.tetiivmiskrada.gov.ua/uk

➡️⏩Сервіс поіменного голосування дозволяє висвітлювати діяльність депутатів ОТГ. Кожен житель громади може побачити скільки депутатів проголосувало за кожне з питань, що включені до порядку денного та хто конкретно голосував, а також можна ознайомитися з активністю діяльності депутатів.

➡️⏩ Поіменне голосування має у своєму функціоналі можливість прикріпити до кожного питання з порядку денного проекти рішення сесії, що надає можливість кожному громадянину ознайомитися з питанням, яке його цікавить. Наприклад, коли на сесію виносяться питання по земельних відносинах, то житель громади може зайти на сторінку сервісу, переглянути чи включене його питання у порядок денний та завантажити проект рішення для ознайомлення. Після того як сесія відбудеться він може ознайомитися: хто з депутатів проголосував “за”, хто “проти” чи “утримався”.

До впровадження цього сервісу результати голосування та рішення сесії розміщалися у відповідних розділах на офіційному сайті Тетіївської міської ради. Оскільки, результати голосування і рішення сесії знаходилися у різних вкладках їх не завжди було зручно знаходити.

🎯 Після введення веб-сервісу для мешканців громади стало значно простіше шукати інформацію по питанням та прийнятим рішенням сесії, а також можливість спостерігати активність депутатів, яких вони обирали.

Ще раз вітаємо Тетіївську міську об'єднану територіальну громаду з запуском 🕹️Поіменного голосування та бажаємо Користі від його використання.

#Смартгромадастворюєморазом #Поіменнеголосування#ТетіївськаОТГ #Історіїуспіху

“БЕЗКОШТОВНЕ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ВЕБ-СЕРВІСУ ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ”

 

На виконання схваленої Кабінетом Міністрів України від 20 вересня 2017 року “Концепції розвитку електронного урядування в Україні до 2020 року” Агенції інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності з 25 лютого 2019 року розпочалася реалізація проекту

“БЕЗКОШТОВНЕ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ВЕБ-СЕРВІСУ ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ”

 

Встигніть заповнити та подати анкети

Перші 50 громад, які вчасно подадуть анкети увійдуть до першого етапу реалізації проекту

Більш детально з інформацією щодо участі в проекті можна ознайомитись на сторінці проекту“БЕЗКОШТОВНЕ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ВЕБ-СЕРВІСУ ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ”

http://e-consultation.aisdre.com/

Метою проекту є створення системи, яка надає можливість винести на обговорення проект-рішення або ідею до втілення, отримання зворотного зв'язку, здобуття підтримки з боку громадськості у напрямку формування та реалізації заходів, політики, виконання інших дій, спираючись на громадську думку

Реалізація проекту в громадах України дасть можливість:

  1. Виконати вимоги чинного законодавства (постанова КМУ від 3.11.2010 р. №996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” та  “Концепції розвитку електронного урядування в Україні до 2020 року” схваленої КМУ від 20 вересня 2017 року);
  2. Долучити громадян до прийняття рішень органів влади, формування політики та розвитку громади шляхом прийняття більш виважених, дієвих та ефективних управлінських рішень щодо надання соціальних послуг;
  3. Підвищити рівень довіри громадян до органів виконавчої влади та удосконалити підходи до надання соціальних послуг;
  4. Налагодити системний діалог органів виконавчої влади з громадськістю, підвищити якість підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створити умови для участі громадян у розробленні проектів таких рішень;
  5. Залучити громадян  до участі в управлінні  державними справами, надати можливості для їх вільного доступу до  інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також  забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів.

Протягом періоду реалізації проекту спільно з фахівцями Агенції, а також із залученими експертами буде проведено ряд тематичних вебінарів у процесі яких його учасниками будуть відпрацьовані вимоги чинного законодавства, оптимізовані процеси та безкоштовно створений та налаштований веб-сервіс “Електронні консультації з громадськістю”

Анкети мають бути подані не пізніше 12 березня  2019 року. Анкети, надіслані пізніше встановленого часу, розглядатися не будуть.

Оголошення переможців відбудеться 13 березня 2019 року

Заповнити анкету учасника можна безпосередньо на сайті http://e-consultation.aisdre.com/

або за посинанням, яке додається https://goo.gl/forms/cGXzGzuEZcJYhY0Y2

 

Участь у проекті БЕЗКОШТОВНА та фінансується Агенцією інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності

Для більш детальної інформації просимо звертатися за телефоном: +380661545542 або надсилати листи за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Маємо для Вас чудові новини!

💥Стартував “Електронний контакт центр”

http://contact.biloteg.org.ua/ для Білоцерківської ОТГ за сприяння голови Лещенка Івана Васильовича у межах реалізації проекту "Смарт Громада - Створюємо разом".

Цей портал зможе забезпечити сталість розвитку громади, а також надасть можливість:

👉стати більш ефективними та задіяними у формуванні благоустрою діяльності громади;

👉зменшити навантаження на людський потенціал;

👉зменшити кількість необхідних документів для оформлення запитів;

👉автоматизувати процеси діяльності.

Приєднуйтесь ! Ми в русі!

1

2

3

Чи враховуєте Ви смарт-спеціалізацію у розвиток Ваших громад?

Якщо так - наші Вітання! Якщо ні - пропонуємо вивчити практику громад, які дотримуються цього напрямку.

➡Демонструємо сьогодні Вашій увазі Бобринецьку міську ОТГ. Громаду створено в 2015 році, відповідно реформи децентралізації в Україні, і на сьогодні її площа: 194.3 км 2 ,

а чисельність населення громади - 11739.

↔️Чи можна сказати проте, що маленька громада може мати більше успіхів аніж чисельна?

🔄Думки розійдуться в цьому напрямі, але однозначно Бобринецька міська ОТГ переконує, що навіть невеликі громади - можуть демонструвати значні результати у своїй діяльності.

➡️У рамках реалізації проекту “Смарт громада - Створюємо разом” для Бобринецької міської ОТГ створено та впроваджено:

↗️інвестиційний портал Бобринецької міської ОТГ - http://invest.bobrynecka-gromada.gov.ua/uk

↗️портал поіменного голосування та звітів депутатів Бобринецької міської ОТГ.

Бажаємо подальших успіхів та ще більше реалізованих проектів Бобринецька міська рада

#Смартгромадастворюєморазом #Інвестиційнийпортал#Поіменнеголосування #БобринецькаміськаОТГ

#Історіїуспіху

3

4

1

2

Особисто нас Розвиток технологій заохочує постійно змінювати рух своєї діяльності, а Вас?

Саме тому наша команда завжди бере приклад з активних громад та мотивується для власних звершень.

 І так, знайомтеся - Світловодська районна рада місто Світловодськ енергійний учасник проекту Смарт Громада - Створюємо разом. У межах реалізації проекту вже впроваджено та використовується на користь міста:

- Інвестиційний портал -

🌐 http://ip.svitlorada.gov.ua/uk

- Реєстр земель та об'єктів комунальної власності -

🌐 http://rkm.svitlorada.gov.ua/uk

а також запущено “Електронний контакт центр” -

комплексна система управління зверненнями громадян, яка надає можливість максимально ефективно реагувати та контролювати виконання звернень громадян, створивши систему електронного керування, а мешканцям звернутись до органу влади будь-яким зручним засобом

🌐 http://ekc.svitlorada.gov.ua/

#Смартгромадастворюєморазом #Інвестиційнийпортал #Реєстрземель#Контактцентр #Світловодськ #Історіїуспіху

1

2

3