26.02 відбувся перший організаційний вебінар проекту “ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ НАДАНИХ ПОСЛУГ з безкоштовним впровадженням системи оцінки якості та управління лояльністю”

Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності рада повідомити, що 26.02 відбувся перший організаційний вебінар проекту “ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ НАДАНИХ ПОСЛУГ з безкоштовним впровадженням системи оцінки якості та управління лояльністю”.

Оцінка якості послуг — це можливість виявити проблемні місця в комунікації з громадянами та рівні їх обслуговування. Саме для цього ми запропонували запровадити веб-сервіс, який допоможе скоригувати дії тих, хто надає послуги відповідно до отриманої інформації від споживачів.

Продовжити

Пройшов перший організаційний вебінар по реалізації проекту "Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу "Електронні консультації з громадськістю"

Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності рада повідомити, що для переможців проекту

“Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу Електронні консультації з громадськістю”

було проведено перший організаційний вебінар

Під час вебінару учасники отримали загальну інформацією про Агенцію, дізналися про вже реалізовані Агенцією проекти, і звичайно ж ознайомились з метою і завданням проекту

Продовжити

Оголошення переможців першого етапу проекту "Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу Електронні консультації з громадськістю"

13 березня успішно завершився конкурсний відбір учасників першого етапу проекту
“БЕЗКОШТОВНЕ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ВЕБ-СЕРВІСУ ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

та було оголошено переможців.

Хочемо привітати учасників з перемогою та побажати їм ефективної реалізації проекту!

Нагадуємо, що проект  “БЕЗКОШТОВНЕ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ВЕБ-СЕРВІСУ ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ” націлений на полегшення комунікації громадян з органами влади, залучення громад до участі у вирішенні питань державного і суспільного життя, забезпечення прозорості діяльності керівництва місцевої влади.

ВЕБ-СЕРВІС ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ — це один із новітніх  інструментів налагодження продуктивного діалогу між членами сучасного українського суспільства.

Участь у проекті БЕЗКОШТОВНА та фінансується Агенцією інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності.

Продовжити

Старт веб-сервісу Поіменне голосування депутатів Тетіївської ОТГ

Серія успішних запусків “розумних” веб-сервісів у межах проекту “Смарт Громада - Створюємо разом” продовжується.

Сьогодні розкажемо устами Тетіївська міська рада про старт Поіменного голосування для їхньої громади http://pg.tetiivmiskrada.gov.ua/uk

➡️⏩Сервіс поіменного голосування дозволяє висвітлювати діяльність депутатів ОТГ. Кожен житель громади може побачити скільки депутатів проголосувало за кожне з питань, що включені до порядку денного та хто конкретно голосував, а також можна ознайомитися з активністю діяльності депутатів.

➡️⏩ Поіменне голосування має у своєму функціоналі можливість прикріпити до кожного питання з порядку денного проекти рішення сесії, що надає можливість кожному громадянину ознайомитися з питанням, яке його цікавить. Наприклад, коли на сесію виносяться питання по земельних відносинах, то житель громади може зайти на сторінку сервісу, переглянути чи включене його питання у порядок денний та завантажити проект рішення для ознайомлення. Після того як сесія відбудеться він може ознайомитися: хто з депутатів проголосував “за”, хто “проти” чи “утримався”.

Продовжити

“БЕЗКОШТОВНЕ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ВЕБ-СЕРВІСУ ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ”

 

На виконання схваленої Кабінетом Міністрів України від 20 вересня 2017 року “Концепції розвитку електронного урядування в Україні до 2020 року” Агенції інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності з 25 лютого 2019 року розпочалася реалізація проекту

“БЕЗКОШТОВНЕ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ВЕБ-СЕРВІСУ ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ”

Встигніть заповнити та подати анкети

Перші 50 громад, які вчасно подадуть анкети увійдуть до першого етапу реалізації проекту

Більш детально з інформацією щодо участі в проекті можна ознайомитись на сторінці проекту“БЕЗКОШТОВНЕ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ВЕБ-СЕРВІСУ ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ”

http://e-consultation.aisdre.com/

Продовжити